facebook
 

PROJEKTY SPECJALNE

 

Kursy dofinansowane

Młody lekarz, fizjoterapeuta, pielęgniarka, elektoradiolog oraz osoba reprezentująca inny zawód medyczny, zarejestrowana w dowolnym urzędzie pracy jako bezrobotna, może ubiegać się o zniżkę, zorganizowanie oraz pomoc w doborze szkolenia, zgodnego z zapotrzebowaniem rynku. Pomagamy także w znalezieniu źródła dofinansowania.

 MSP PAKT posiada aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Umożliwia to osobom zarejestrowanym jako bezrobotne ubieganie się o pokrycie kosztów kursu przez urząd pracy.

Warunkiem jest pobranie z urzędu pracy wniosku o skierowanie na szkolenie indywidualne oraz zadeklarowanie gotowości do otwarcia własnej działalności gospodarczej lub znalezienie pracodawcy.
Przygotujemy kompletną dokumentację, umożliwiającą BEZPŁATNE uczestnictwo w kursie.
Więcej informacji uzyskacie Państwo w swoim Urzędzie Pracy.

 

Kursy indywidualne

Specjalnie dla zorganizowanej grupy uczestników istnieje możliwość zorganizowania szkolenia o wybranej przez nich tematyce, innej niż aktualnie organizowane przez Ośrodek.

 

Kurs przygotowujący do Lekarskiego Egzaminu Końcowego (LEK)

Specjalnie dla studentów medycyny przygotowujących się do LEK-u, wyjątkowy kurs który doskonale przygotuje ich do egzaminu. Szczegółowe omówienie teoretycznych zagadnień obowiązujących na egzaminie, omówienie egzaminów z poprzednich lat, wypełnianie testów i ich analiza wraz z doświadczonymi lekarzami.

Więcej szczegółów: Kurs przygotowujący do LEK

 

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - dla odbiorcy indywidualnego

​Więcej szczegółów: „więcej>>

Kurs pierwszej pomocy  - podstawowy

Więcej szczegółów: „więcej>>

Kurs pierwszej pomocy dla przedsiębiorstw i instytucji - zaawansowany

​Dostosowany do wymogów, poziomu wiedzy i stopnia znajomości udzielania pierwszej pomocy przez uczestników oraz specyfiki przedsiębiorstwa/ instytucji.

Nieobojętni na niesienie pomocy osobie poszkodowanej?  Nauczymy Was jeszcze więcej!

​Kursy doskonalące dla ratowników medycznych

 

 

Copyright Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt