facebook
 

Wynajem fantomów

CPR – 160

Fantom niemowlęcia do treningu RKO. Elektroniczna przystawka z  wskaźnikami do obserwacji i kontroli efektywności sztucznej wentylacji i zewnętrznego masażu serca wg standardów RKO 2005.  Kontrola prawidłowo przeprowadzonej RKO na podstawie symulacji tętna na tętnicy szyjnej wewnętrznej, z alarmem wentylacji żołądka. Zasilanie 220V/transformator 6V lub 4 baterie A do użytku na zewnątrz

Mutuus CPR - 300

Zaawansowany technologicznie fantom do treningu RKO. 6 generacja popularnego modelu treningowego.
Komputerowa przystawka z cyfrowym wyświetlaczem do obserwacji i kontroli efektywności sztucznej wentylacji i zewnętrznego masażu serca z polskojęzycznym trenerem/egzaminatorem zaprogramowanym wg standardów RKO 2005 w wersjach dla 1 i 2 ratowników. Kontrola prawidłowo przeprowadzonej RKO na podstawie reagujących sztucznych źrenic i symulacji tętna na tętnicy szyjnej wewnętrznej. Z wbudowaną drukarką do rejestracji wyników egzaminów praktycznych. Zasilanie 220V/transformator 6V

LF03671 Airway Larry without electronics

Model anatomiczny bez połączeń elektrycznych

Doskonały przyrząd szkoleniowy dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania. Model anatomiczny symuluje pacjenta bez znieczulenia do ćwiczeń technik resuscytacji krążeniowo-oddechowej i postępowania leczniczego dla dróg oddechowych.
Wyróżnia się realistyczną anatomią i elementami takimi jak zęby, język, nosowa i ustna część gardła, nagłośnia, nalewki, fałd głosowy prawdziwy i rzekomy, tchawica, płuca, przełyk i żołądek. Model anatomiczny pozwala na ćwiczenie intubacji palcowej, ustnej i nosowej, a także wprowadzanie rurek dotchawicznych, rozszerzacza przełykowego, rurki gardłowo-tchawicznej, maski krtaniowej, rurki przełykowo-żołądkowej i Combitube®. Umożliwia także ćwiczenia i ocenę wykonania technik ssania i prawidłowego nadmuchania mankietu, a także rękoczynu Sellicka.
Składa się z głowy o trwałej, jednoczęściowej strukturze; rozdwojonych płuc; wyczuwalnego wyrostka mieczykowatego, pępka, brodawek sutkowych oraz zawiera punkty orientacyjne na klatce piersiowej do umieszczenia rąk, elastycznego brzucha do procedury w przypadku zatkanych dróg oddechowych i ruchomej szczęki.  Dostępny jest w kolorze czarnym lub białym. Model anatomiczny umieszczony jest w twardym etui.

Waga 28,52 kg Ten manekin dorosłego człowieka jest doskonałym trenerem dla początkujących jak i zaawansowanych studentów.
Manekin symuluje nieznieczulonego pacjenta do ćwiczen intubacji, wentylacji, odsysania i technik CPR. Relistyczna anatomia i charakterystyczne obiekty właczając zęby, język , jame ustna i nowową, krtań, fałszywe struny głosowe, prawdziwie (realistyczne) struny głosowe,tchawica, płuca, przełyk i zołądek.

Techniki ssania oraz prawidłowe cuff inflation może być również praktykowane i oceniane.
Nacisk na chrząstke pierścieniowatą zmienia pozycje tchawicy i zamyka przełyk, umozliwia to realistyczną praktykę manerwy Sellick.


Manual carotid pulse - ręcznie ustawiane tętno szyjne.

Manekin zawiera walizke do przenoszenia/przechowywania.

Zalety:
jednoczęściowa konstrukcja
rozwdwojone/rozwidlone płuca
dostępny kolor biały lub czarny
namacalne punkty orientacyjne dla umieszczenia dłoni
wyrostek mieczykowaty, pępek, sutki,  żebro klatka piersiowa
giętki brzuch dla zatkanej, utrudnionej procedury dróg oddechowych
uniesienie żuchwy

 

Fantom Airway Larry

Dzięki zaawansowanemu przyrządowi szkoleniowemu do postępowania leczniczego dla dróg oddechowych „Airway Larry” , istnieje możliwość badania obrzęku języka oraz kurczu krtani. Przyrząd stosowany jest jako dodatek do wszystkich podstawowych funkcji oferowanych przez modele standardowe. Uczniowie mogą stawić czoła dodatkowym wyzwaniom, które mogą napotkać w praktyce. Przyrząd szkoleniowy symuluje pacjenta bez znieczulenia, na którym przeprowadza się ćwiczenia z zakresu intubacji, wentylacji, ssania oraz resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Wyróżnia się realistyczną anatomią i elementami takimi jak zęby, język, nosowa i ustna część gardła, nagłośnia, nalewki, fałd głosowy prawdziwy i rzekomy, tchawica, płuca, przełyk i żołądek. Przyrząd szkoleniowy pozwala na ćwiczenie intubacji palcowej, ustnej i nosowej, a także wprowadzanie rurek dotchawicznych, rozszerzacza przełykowego, rurki gardłowo-tchawicznej, maski krtaniowej, rurki przełykowo-żołądkowej i Combitube®


 

Copyright Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt