facebook

Diagnostyka radiologiczna chorób kości i stawów 2014

11.10.2014, Katowice

 

Kierownictwo naukowe i prowadzenie:

dr n. med. Jadwiga Staniszewska - Varga, specjalista radiologii z wieloletnią praktyką zawodową i naukową w zakresie diagnostyki schorzeń układu kostnego, autorka znanej i cenionej przez specjalistów wielu dziedzin medycyny pozycji naukowej, pt.: "Atlas radiologiczny chorób reumatycznych"

Kurs obejmie pełny obraz diagnostyki radiologicznej układu kostnego-stawowego, w tym diagnostykę wybranych schorzeń wieku rozwojowego.

W trakcie kursu w sposób przystępny zostaną omówione możliwości racjonalnego wykorzystania badań obrazowych narządu ruchu w codziennej praktyce lekarza specjalisty. 

 

W programie:

Przydatność diagnostyki radiologicznej w schorzeniach kości i stawów

Zmiany zapalne stawowe

Zmiany zwyrodnieniowe

Zaburzenia metabolizmu

Zmiany nowotworowe

Martwice aseptyczne

Osteoporoza

Po kazdym temacie przewiduje się pytania i dyskusje

 

Szczegółowy program kursu znajduje się tutaj.FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na potrzeby realizacji szkolenia oraz przekazywania informacji o projektach szkoleniowych realizowanych w przyszłości zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. z 2018 r. poz. 1000

Copyright Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt