facebook

Diagnostyka obrazowa (RTG, USG, MR, TK) kręgosłupa 2015

24.10.2015

Diagnostyka urazów oraz chorób przewlekłych


Diagnostyka obrazowa spełnia coraz ważniejszą rolę w procesie diagnostycznym prowadzonym przez ortopedę, neurologa, reumatologa, ale także lekarza rodzinnego. Prezentacja znaczenia technik diagnostyki obrazowej pozwoli poznać możliwości a zarazem jej ograniczenia w ocenie różnych najczęstszych schorzeń szkieletu osiowego i obwodowego.

Kurs jest również próbą przedstawienia miejsca najnowszych technik radiologicznych w procesie diagnostycznym schorzeń tak przewlekłych jak i pourazowych układu mięśniowo-szkieletowego.

Ukończenie szkolenia premiowane jest 9 punktami edukacyjnymi.

 

Rada naukowa

dr n. med. Rafał Obuchowicz, radiolog
dr n. med. Grzegorz Sławiński, specjalista neurologii i rehabilitacji medycznej
 

Prowadzenie:

dr n. med. Rafał Obuchowicz, znany specjalista diagnostyki obrazowej i radiologii w zakresie diagnostyki mięśniowo-szkieletowej

Patronat naukowy:

Polskie Towarzystwo Elektroradiologii
Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne. Oddział Śląski
Polskie Towarzystwo Medycyny Sportowej. Oddział Śląski
Polskie Towarzystwo Reumatologiczne. Oddział Śląski

 

Cena kursu: od 790zł (Absolwenci /zgłoszenia grupowe). Szczegółowe informacje wysyłane drogą mailową po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowy program kursu.FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na potrzeby realizacji szkolenia oraz przekazywania informacji o projektach szkoleniowych realizowanych w przyszłości zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. z 2018 r. poz. 1000

Copyright Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt