facebook

Chirurgia stawu skokowego 2015

W obecnej dobie coraz węższej specjalizacji, zarówno indywidualni lekarze, jak też liczniejsze zespoły chirurgów urazowych, często koncentrują się na rozległych, wysoce skomplikowanych procedurach leczniczych.
Taka sytuacja doprowadziła do powstawania niszy w sposobie leczenia popularnych schorzeń - m.in. artroskopii stawu skokowego i stopy.

Mając na uwadze uzupełnienie aktualnej, specjalistycznej wiedzy w zakresie diagnostyki oraz jakość wykonywania zabiegów artroskopowych - gorąco zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu praktycznym – „CHIRURGIA STAWU SKOKOWEGO”, które odbędzie się 25 i 26 września 2015 r. w Katowicach.

Jest to już drugie spotkanie w cyklu corocznych warsztatowych wydarzeń poświęconych chirurgii stawu skokowego i stopy, które w zeszłym roku stało się miejscem spotkań i platformą wymiany wiedzy praktyków z całej Polski.

W ramach sympozjum „Stawu skokowego”, nie zabraknie warsztatów praktycznych. Kadrę naukową i dydaktyczną stanowić będą uznani i cenieni specjaliści wywodzący się z najbardziej znanych śląskich ośrodków chirurgii urazowej – dr med. Michał Mielnik z zespołem oraz dr med. Juliusz Dec. Wprowadzenie do tematów chirurgicznych - prezentacja i interpretacja aktualnych badań z zakresu diagnostyki obrazowej - zaprezentuje i wyjaśni dr med. Rafał Obuchowicz z ośrodka diagnostyki radiologicznej w Krakowie.

Szkolenie będzie odbywało się przy udziale specjalistów, wywodzących się z najbardziej znanych śląskich placówek ortopedycznych oraz lekarzy praktyków z innych rejonów, praktykujących w prywatnych gabinetach specjalistycznych.

Udział wezmą:

Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy.FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na potrzeby realizacji szkolenia oraz przekazywania informacji o projektach szkoleniowych realizowanych w przyszłości zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. z 2018 r. poz. 1000

Copyright Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt