facebook

Kurs przygotowujący do LEK

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom studentów medycyny, którzy jako młodzi lekarze przygotowują się do Lekarskiego Egzaminu Końcowego, przygotowaliśmy specjalnie dla nich wyjątkowy kurs, który doskonale przygotuje ich do egzaminu.

Program kursu stworzony został zgodnie z zagadnieniami obowiązujący na egzaminie.

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych lekarzy, którzy nie tylko podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, ale również doświadczeniami związanymi ze zdawaniem LEK.

Kurs ma charakter zarówno teoretyczny - omówienie zagadnień, przygotowanie materiałów szkoleniowych, jak i praktyczny - uczestnicy wraz z wykładowcami rozwiązują testy egzaminacyjne.

Kurs organizowany jest dla zorganizowanych grup zainteresowanych, ale istnieje również możliwość przeprowadzenia indywidualnego kursu.

Szczegółowych informacji udziela organizator.FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w powyższym formularzu zgłoszeniowym na potrzeby realizacji szkolenia oraz przekazywania informacji o projektach szkoleniowych realizowanych w przyszłości zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. z 2018 r. poz. 1000

Copyright Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt